З ЧЕТВЕРГОМ УКРАЇНИ! Бажаю почати ранок

З ЧЕТВЕРГОМ УКРАЇНИ!
Бажаю почати ранок з посмішки в відмінного настрою високих цілей
і неймовірного натхненно
ДОБРОГО РАНКУ!

Повний текст:
З ЧЕТВЕРГОМ УКРАЇНИ!
Бажаю почати ранок з посмішки в відмінного настрою високих цілей
і неймовірного натхненно
ДОБРОГО РАНКУ!

Оцініть статтю

З ЧЕТВЕРГОМ УКРАЇНИ! Бажаю почати ранок
Мама Там твій колишній уже 5-й день стоїть у нас під вікном і нікуди не йде. Може ви помиритесь? Мам, це не із-за мене) Його біля АТБ до стовпа скотчем примотали)
Мама: Там твій колишній уже 5-й день стоїть у нас під вікном….