Ми не знаємо, що буде завтра. Нехай воно просто буде.

Ми не знаємо, що буде завтра. Нехай воно просто буде. І нехай в ньому будуть всі ті, хто нам дорогий.
На добраніч!

Повний текст:
Ми не знаємо, що буде завтра. Нехай воно просто буде. І нехай в ньому будуть всі ті, хто нам дорогий.
На добраніч!

Оцініть статтю

Ми не знаємо, що буде завтра. Нехай воно просто буде.
Спокійної ночі! Солодких снів! В інтернеті довго не сидіть, краще спатоньки ідимо.
Спокійної ночі! Солодких снів! В інтернеті довго не сидіть, краще спатоньки ідимо.